foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

Людство завжди уявляло наступне століття часом прогресу і процвітання. На межі століть і тисячоліть ми підійшли близько до відчуття, що людина може все (або майже все), зовсім забуваючи древню мудрість, що “прийде гордість, прийде і посоромлення” (Притч. 11, 2).
Опинившись у владі політичних, психологічних і інших технологій, ми опинились зовсім не готовими до чіткого розуміння того, що відбувається навколо нас. Стали заручниками особистої самовпевненості і піддослідними різних “технологічних” експериментів. Сьогодні ми вже зрозуміли, що особливо небезпечні такі експерименти у духовній сфері, але як багато часу втрачено.
З’явилась велика кількість небезпечних груп і їх лідерів, які використовуючи нові технології, намагаються перевести людину з реального світу у світ ідеальний, збудований тільки на словах.
Якщо комусь, колись бувало бачити по телебаченню незвичні молитовні зібрання, коли проповідник виголошує – навчає зі сцени, а весь зал відповідає “амінь”, “алилуя”, потім включають музику, на сцені танцює молодіжна група, приспівуючи простенькі слова такі як: “О Господь Всемогутній” або “Я люблю тебе, Ісус” – і всі за ними повторюють ці пісні з підняти догори руками, викрикуючи молитви, які потім переходять у нечленороздільні звуки?
Потім проповідник йде у зал і починає класти руки на голови людям: “Я тебе виліковую”, “Я з тебе виганяю бісів”, або просто: “Прийми Духа Святого!” – і людина зразу падає на підлогу, або кричить щось, або просто лежить на землі “відрубившись”. Ось цей рух отримав назву – харизматичний. Також ще їх називають неоп’ятидесятниками, бо цей рух вийшов з п’ятидесятників.

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2