foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

З того знатимуть усі, що ви Мої ученики, якщо будете мати любов між собою – настановляв Господь. Про любов же, сьогодні є досить багато міркувань і ще більше балачок, однак в житті кожен відчуває брак любові.
   Чому так відбувається, і хто заважає сьогодні дарувати свою любов близьким? Відповідей знайдеться немало, проте слід буди об’єктивними.
   У народі кажуть – не хотіти набагато гірше ніж не могти. Отже – було б бажання. Яскравий доказ цьому – справи милосердя однієї родини.
   У місті Остер Чернігівської області проживає сім’я священика, в якої є троє власних дітей, але окрім власних батюшка взяв до себе в родину шість дітей сиріт, таким чином створили дитячий будинок сімейного типу. Яка радість дітям жити не в інтернаті, а в люблячий родині. Тим паче в священицькій, де нема курива, алкоголю та лайок, а навпаки – лунає молитва і розповідь про Бога та праведників Його.
   Ближчим часом готуються прийти в цю велику родину ще три братики, які залишились без батьківського тепла і родинної любові. 
   Чужих дітей немає! Бог дав їм життя – Він і попіклується про них, але через нас – людей, щоб ми навчилися любові тут на землі, і з цим скарбом любові предстали перед Ним. Бо віра без діл мертва.

1shih 

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2