foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

Бог приховує Себе від нас, але проявляє Себе в тому, що Він любить кожного з нас. Саме ця любов Божа дозволяє нам, не зважаючи на нашу гріховність, наближатися до Нього і мати єднання з Ним.
"Що є людина, що Ти пам`ятаєш про неї?» (Пс. 8:5). Згідно Святого Письма, людина була створена за образом Божим і за подобою Його. Гріх затьмарив образ Божий, що є в людині. Проте у Христі, другім Адамі, образ Божий був перетворений і повернув собі свою
первинну красу.
Будучи членом святої Церкви, тіла Христового, людина теж покликана стати учасником слави Христової, "щоб... ви стали учасниками Божої істоти, уникнувши пожадливого світового тління" (2 Пет. 1:4).Порятунок від зіпсованості пристрастей є можливим тільки в поєднанні з Богом. Це єднання встановлюється в святому Хрещенні. У ньому людина відроджується від води і Духа, і, починаючи з цього моменту, Бог діє в людині. Він пропонує їй Свою допомогу, людина ж повинна прагнути до чистоти душі і серця. Це, у свою черг)`, здійснюється завдяки цілеспрямованій внутрішній роботі, яка називається подвижництвом і "невидимою бранню"

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2