foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

Зустрівшись із цією книжкою, виявіть терпеливість, до якої зак¬ликають апостоли, і, відкидаючи різноманітні застереження, гли¬боко вникніть у її зміст. Спробуйте прочитати її до кінця. Не личить ганьбити чи вихваляти те, чого не знаєш.
Але перед тим, як візьметеся читати, приготуйте Святе Письмо і одночасно звіряйтеся з ним, тоді й переконаєтеся, що у своїх вис¬новках автори базувалися на Святому Письмі. Ми неодноразово про¬водили дискусії із Свідками Єгови, читали їх брошури, порівнюючи із Святим Письмом, тому дійшли до висновку, що навчання Христа варто подати так, як воно є в Біблії. Одночасно будете мати змогу прочитати такі вірші Святого Письма, про існування яких, можливо, взагалі не здогадувалися.
Коли уважно вникнете в зміст біблійних текстів, швидко зро¬зумієте, що Святе Письмо заперечує навчання, яке Ви проповідуєте. Погодьтеся, що двох правд у Святому Письмі немає, інакше Біблія суперечила б сама собі.
Читаючи видання Свідків Єгови, знайдіть час прочитати і цю книжку. Напевно Ви натрапите на спротив своїх керівників. Не зва¬жайте на це, а лише вимагайте від них пояснень на аргументи, що заперечують науку Свідків Єгови. Будьте певні, що переконливої відповіді, яка б ґрунтувалась на Біблії, від них не отримаєте.
Віддаємо цю працю на Ваш суд і простягаємо братню руку допо¬моги. Нехай Всемогутній Господь дасть Вам ласку кращого пізнання Святого Письма і віднайдення Правди.

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2