foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

"Лжевчення не зупиняється ні перед будь-якою вигадкою, ні перед будь-яким обманом, щоб байкам своїм дати вигляд істини, і тим легше отруїти душу " (Сет. Ігнатій Брянчанінов).
 
Отже, розглянувшу основні положення вчення Ольги Асауляк, можна зробити наступні висновки:
1. Після нічних голосів "невидимих друзів" Ольгою Асауляк був обраний окультний шлях проникнення до невидимого світу. До Церкви вона ніколи не належала і православного шляху не знала. Маючи медіумічні схильності, вона легко прийшла до стану глибокі омани та прелесті.
2. Утворена О. Асауляк ШЄП має на меті зруйнування християнського світогляду і виступає як плацдарм для боротьби з Православною Церквою.
3. В наверненні до ШЄП і подальшому навчанні в ній використовуються сектантський метод: "мета виправдовує засоби".
4. Вчення О. Асауляк про Бога носить яскраво виражений пантеїстичний характер, наслідує древні єресі "оригеністів" та ін. Весь світ для неї є породженням із сутності божества.
5. Зло є необхідністю і утворюється одночасно з добром; вводиться поняття еволюції ангелів та інших істот, заперечується пекло та ін.
6. Принижуєтьсся роль Христа і відчайдушне заперечується істинність Церкви Христової та необхідність церковних Таїнств.
7. Пропонується своя "антицерква" (ЄВЦ).
8. Спотворюється природа людини і навіюється думка, що людина повинна стати на землі богом без Бога.
9. Використовуються магічні практики окультизму -інсайди.
10. Вона закликає вступати у спілкування з бісами (кураторами).
Висновки однозначні: вчення О. Асауляк є шкідливим і згубним не тільки для кожного православного християнина, але і для всієї Церкви. Воно сугубо єретичне, навіяне ворогом роду християнського -дияволом з метою "посіяти кукіль поміж пшеницею" та
відірвати немічних у вірі людей від Християнської Церкви, від джерела освячення і спасіння, зробити їх ворогами Божими, дітьми гніву Господнього, і тому не може бути православним ні в теоретичній частині, ні в практичній. Школа О. Асауляк - це чітка методика руйнування християнського світогляду, її диявольські напади спрямовані у першу чергу на найважливіші положення та догмати Православного вчення.
По суті, школа О. Асауляк стала небезпечною сектою в надрах Православної Церкви, де послідовники О. Асауляк, не будучи приналежними до Церкви, хочуть користуватися її благодатними дарами та претендують на пізнання земного і Божественного світу. "Окрема людина, яка претендує в земному житті на пізнання Божественного світу, стає лжепророком" (Рать, с.189), відверто обмовилась про себе О. Асауляк. Християни, які з прихильністю ставляться до вищезгаданого вчення, наражаються на небезпеку позбавити себе вічних благ і спілкування з Христом у Царстві Небесному. "Бо нічого не може бути спільного у світла з пітьмою" ( 2Кор.6,14).
"Кожен, хто переступає вчення Христове і не перебуває в ньому, не має Бога; хто перебуває у вченні Христовому, той має і Отця, і Сина. Хто приходить до вас і не приносить цього вчення, того не приймайте у дім і не вітайте його. Бо той, хто його вітає, бере участь у злих ділах його" (2Ін.1,9-11).

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2