foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

Божественне Одкровення розповсюджувалось і зберігалось на землі через Священне Передання і Священне Писання. Під Священним Переданням розуміється Слово Боже, яке не записане самими богонатхненними письменниками, а усно передане Церкві і з тих пір в ній зберігається. Господь наш Ісус Христос вчив людей словом і прикладом, і не залишив ніякого писання. І після Нього апостолами християнська віра розповсюджувалась і стверджувалась більшою мірою усно, і тільки згодом деякі із святих апостолів записали вчення Христа Спасителя. Але і ці писання апостольські містять в собі далеко не все, що було сказано і зроблено Божественним Вчителем нашим. Було багато подій в земному житті Ісуса Христа, які, із-за невмістимості їх людським розумом, апостолами не були описані.
Мета даного дослідження полягає в тому, щоб розкрити і показати яке місце займають Божественні неписані вислови (аграфи) в Новозавітному Одкровенні, а також в Священному Переданні Церкви.
Завдання нашої праці полягає в тому, щоб зібрати, систематизувати і висвітлити ці перлини незаписаних, прихованих Божественних слів Господа нашого Ісуса Христа, і показати їхню цінність і актуальність сьогодні.
Під час дослідження данної теми ми зробимо спробу опрацювати і дослідити наступні джерела: найперше безперечним і авторитетним джерелом, є Священне Писання Нового Завіту, в книгах якого, а зокрема в апостольських посланнях містяться приховані аграфи. Наступним джерелом, яке належить до канонічної фази євангельської писемності є апокрифічні євангелія, у фрагментах яких теж містяться аграфи, а також беззаперечними джерелами являються твори християнських письменників. Ми зробимо спробу все це детально, в хронологічній обумовленості висвітлити в розділах даної праці.

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2