foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Apologet

Апологет : православний апологетичний сайт

Духовні школи Української Православної Церкви Київського Патріархату сьогодні перебувають у стадії свого утвердження, відновлюючи свою ідентичність із українськими духовними закладами XVI—ХVII століття, коли українське православне богослов’я перебувало на високому рівні свого розпитку.
Читання лекцій в духовних семінаріях і академіях Української Православної Церкви Київського Патріархату українською мовою — це новий процес у підготовці кадрів священослужителів нашої Святої Церкви. Він потребує багато навчальних посібників і конспектів українською мовою. Пропонований посібник — це курс лекцій з предмету Святого Писання Нового Завіту, який упорядкував доктор богослов’я, протоієрей Димитрій Садов’як, читаючи його в Київській Духовній Академії і Семінарії.
Матеріал, викладений в цьому посібнику залучений автором із тлумачного Апостола єпископа Михаїла, тлумачень послань св. Апостола Павла єпископом Феофаном, збірника статей М.Баркова і деяких семінарських посібників прот. Хваскова, А.І. Іванова, прот. М.Александрова, а також ігумена Філарета (Денисенко), нині Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України.
Це перший посібник такого значення українською мовою, і автор просить простити за можливі помилки і недогляди і покрити їх своєю любов’ю і молитвою.

НОВИЙ ЗАВІТ і ПСАЛТИР (аудіоформат)

МЕЧ ДУХОВНИЙ

Меч духовний №2